ПРО НАСWelcome to Wanderer

image

Наша команда займається організацією гірських, піших, водних та вело походів в Україні та за її межами. Географія клубу охоплює 11 країн, серед них гори Кавказу, Туреччини, Болгарії, Грузії, Кіпру, Саме для вас маршрути різної складності та тривалості. 

Wanderer – це перший крок на зустріч великим горам, пригодам, вершинам і емоціям.

 

Привіт Турист!

Мене звати Артем Алексеєв, я засновник туристичного клубу «Wanderer». Я як і ти не уявляю свого життя без гір, подорожей та постійного руху.

Все почалося з дитинства, завжди був активною дитиною. Бажав відкривати нові місця, отримувати незабутні емоції від того що я в дорозі і там на іншому кінці чекають нові пригоди. Так я пішов в свій перший похід, маленький та легкий, але важливий. Важливий в плані усвідомлення, це цікаво, я отримую задоволення і точно знаю в якому напрямку буду рухатись в майбутні роки. Так почалася моя туристична історія. Нові походи, спочатку пішохідні, потім гірські. Нові регіони, друзі, знайомі, роки летіли, а перед очима нові вершини. Ось так легко, жага до пригод трансформувалась в любов до гір. За плечами 10-ки пройдених походів як учасником так і керівником.

Коли мене питають про що я думаю в поході, відповідаю що планую наступний похід :)

Мабуть головне питання в туризмі, навіщо ходити в гори ?
Для мене, це в першу чергу відпочинок, від проблем та зайвих думок, місце релаксу та насолоди.

Як же виникла ідея створення клубу?
Досить багато часу водив групи самостійно, крім того ходив в походи з друзями і знайомими. З часом збагнув що зібрав навколо себе реально крутих людей. Крутих в плані спілкування, харизми та туристичного досвіду. А чому б не створити свій бренд, клуб відкритий для всіх хто полюбляє гори так, як любимо їх ми. 25 грудня 2016 року був підписаний статут клубу, так почалася наша історія. За два роки існування клубу, була зібрана міцна та дружня команда, проведено 10-ки походів як в Україні та і за її межами. Ми не стоїмо на місці і в новому сезоні, нам є чим здивувати вас.

image
image
image