ВІДГУКИ З ПОХОДІВ

Ярослав Бакал «Зимове сходження на Петрос 2020 м»

Чудові ідеї для походу. Та їх відмінна реалізація.

Юлія Харечко «5 походів з Wanderer»

Команда Wanderer это настоящие профессионалы, надежные друзья, и веселые ребята. Была с ними в походах и на фестах. В одном из них нашла себе парня.

Гарбулінський Андрій «Зимове сходження на Петрос 2020м»

І так, сходили в похід, що тут сказати, зимові Карпати - це одна історія, Wanderer - зовсім інша. І те, і інше - це гарантія що ви отримаєте просто неймовірні емоції. З Артемом ходив багато разів, він запорука того, що у вас все буде по плану, але інколи хочеться кинути йому камінець в взуття, у нього дуже швидкий темп. Більше в принципі  не маю чого сказати, та я б і не зміг би підібрати слів, тому рекомендую, спробуйте.

Alexandra Floyd «Новий рік в Карпатах»

Замечательные ребята) Спасибо за крутой и весёлый зимний поход. Получила очень много положительных эмоций благодаря вам.

Однозначно рекомендую походы с Wanderer!

Mike Grim «Українське Полісся»

Це саме ці хлопці та дівчата з якими хоч куди! Організація і емоції від мандрів з ними - на найвищому рівні!! Найкращі!!!

Мусієнко Алла «Новий рік в Карпатах»

Почала тусити з Wanderer ще декілька років тому. Завжди круті двіжухи, цікаві походи, купа нових знайомств, організація на висоті. 

Н. Семеняка, «Східна Лікійська стежка»

Познавательно,интересно и море эмоций!!!)Артем,спасибо большое за красочную Турцию и вкусную еду:)

К. Смирнова, «Мармарошський масив»

Это самый неожиданный поход в моей жизни! Насыщенный событиями, массой впечатлений, и если у меня и были сомнения насчёт своих возможностей, то благодаря моральной поддержке гида мне удалось побороть свой страх высоты и подняться на вершину! Если у вас есть сомнения насчёт себя, то оставляйте их дома, а берите рюкзак и направляйтесь в поход вместе с Wanderer!

А. Андрушко, «Східна Лікійська стежка»

Час проведений з туристичним клубом WANDERER був дуже яскравим та веселим, а що найголовніше, мої очікування були виправдані.

А. Литвинов, «Зимове сходження Петрос, Говерла»

Ходил с турклубом зимой 2017. Уникальный опыт) Артём Алексеев, в качестве гида, проявил себя только с лучшей стороны (организация, маршрут, питание, безопасность, и все остальные вопросы)Показали мне, что такое 'горы' При возможности обязательно буду выбирать этих ребят. Присоединяйтесь!

О. Загороднюк, «Західні Горгани»

Я двічі ходив в походи з туристичним клубом "Wanderer". І обидва рази дуже сподобалось! Звісно були певні нюанси вже з моєї сторони з приводу самоорганізації (в похід бажано брати спеціальне взуття, а не «просто зручні кросівки», які не пристосовані для походів із рюкзаком на плечах), але тут стала в пригоді аптечка, яка була з нами в поході))) Хороша атмосфера, нові знайомства, спілкування з природою і взагалі відпочинок для душі – ось що для мене було ходити в походи з туристичним клубом "Wanderer". В наступному 2019 році я обов’язково візьму відпустку на час одного з походів, але ще не вирішив якого саме так як багато різних місці в які хочеться потрапити))

К. Верестун, «Чорногірський хребет»

Ходила с этими ребятами в поход, первый раз конечно было немного тяжеловато (в моих мыслях было только: "блинааа.... когда мы уже дойдём до вершины горы ,или "это первый и последний раз хожу в походы?мне что дома не сиделось)но каждый раз когда мы были на вершине горы то мои мысли улетали в стороны)было настолько красиво,не передать словами)это нужно только увидеть К организации похода никаких претензий всё очень круто организовали,Артёмка молодец!ещё хочется сказать спасибо ребятам за то что помогали мне тащить мой рюкзак, обещаю в следующий поход буду брать только то что действительно нужно.