наші гіди

Ярослав Бакал

На своєму рахунку маю більше двох десятків організованих водних походів протягом 3 років, по різних річках України з кількістю учасників від 2 до 33 людей.

Девіз відсутній. Вважаю, що найкращий спосіб  відкрити водний потенціал та багатства країни, сісти в байдарку та мандрувати.

Напрямки: Водні походи по Україні, Сплави на байдарках та катамаранах.

Як почав займатися туризмом?

Моє знайомство з водним туризмом розпочалось в 2014 році. Перший похід проходив по мальовничій річці Псел, яку можна назвати перлиною східної України. Відтоді любов до даного виду туризму не покидає мене. 

Можу виділити декілька напрямків походів:

В залежності від характеру річки,  рафтинг, або спокійні походи. Водні походи можуть проходити на катамаранах або байдарках. Кількість днів і складність походів визначається залежно від  можливостей групи та її підготовки. 

Раджу кожній людині долучатися до туризму, а особливо до водного.

Мельничук Віталій

Досвід в туризмі - 20 років некатегорійних походів. Піші і гірські походи, веломарафони, водні сплави. Володар значка "Альпініст України", організатор туристичного проекту "Rutrail", автор і ведучий ютуб каналу "Диванный выживальщик". У шкільні роки це були групові, найчастіше гірські походи по Криму, коли став дорослим, почав практикувати самостійні походи. У студентські роки водив свою першу групу як помічник інструктора, з тих пір хобі переросло в щось більше.

Девіз:  Краща в світі мотивація до дії - відсутність альтернативи :)

Напрямки: Карпати, Лікійська стежка, Тури по Україні.

Як почав займатися туризмом ?

Перший похід був десь років в 14, на базі школи проводився туристичний зліт. До того моменту дослідив всю місцевість навколо рідного селища. З того часу зрозумів, що ж таке похід і чому туди тягне..

Навіщо я ходжу в походи?

У туризмі привертає психологічна легкість. Тут немає дурних або порожніх дій, все по справі. Хочеш їсти - приготуй, хочеш пити - сходи до джерела, хочеш додому - відривай дупу від землі і йди. Ніхто за тебе нічого не зробить. Доставку піци та таксі замовити не можливо.

Микита Косов

Досвід в туризмі 6 років. Сходження Казбек (5033м), Ельбрус (5642м), Арагац (4090), участь у категорійних походах 1-2 категорії.

Девіз: Кінець одного походу – це планування наступного.

Напрямки: Карпати, Грузія (походи та сходження на Ельбрус і Казбек), Туреччина.

Важливою складовою походу є підготовка до нього, саме вона дає змогу провести все на найвищому рівні з забезпеченням комфорту та безпеки для всіх учасників команди.

Кожен маршрут намагаюся проходити враховуючи настрій і силу групи, бо немає сенсу виконувати маршрут, заради самого маршруту, все ж ми йдемо в гори, в більшості своїй, заради насолодження. Just for fan!

Як почав займатись туризмом ?

Перший раз довелося сходити в похід в 2013 року, з тих пір ніяк не можу зупинитися. Довелось побувати в 60-ти походах і ця цифра постійно зростає.

До зустрічі в горах!