FAQПитання та відповіді

 • Що входить в вартість туру ? +

  Як правило в вартість туру входить сам похід, трансфер між точками під час походу, 3-х разове харчування, послуги гіда, фото з походу та фірмовий подарунок від нас. В деяких турах включено страхування та проживання в хостелах чи готелях до, під час чи після походу. Точну інформацію можна переглянути в «Наші тури» або уточнити у гіда.
 • Що не входить в вартість туру ? +

  В вартість туру не входить трансфер до місця старту туру, це може бути літак, потяг чи автобус, проживання до початку туру, або після його закінчення, особисті витрати на їжу та сувеніри, тощо.
 • Що будемо їсти в поході ? +

  За роки організації походів різної складності ми віднайшли ідеально збалансоване харчування, в нашому меню вистачає білків, жирів та вуглеводів, вітамінів та корисних мікроелементів. Під кожний тур своє унікальне меню.
 • Я вегетаріанець, що робити ? +

  Не хвилюйтеся, спеціально для вас ми розробили меню де заміняємо м'ясо та м'ясні вироби різного типу бобами та овочами по калоріям які дорівнюють м'ясу. Маю алергію на деякі продукти. Якщо маєте алергію, або протипоказання до конкретних продуктів, прохання повідомити про це свого гіда. Дякуємо за порозуміння !
 • Як будемо готувати їжу ? +

  Не залежно від туру існує правило чергування по колу. В нього входить приготування їжі для всієї команди, а також допомога гіду на стоянках. Як правило чергування проходить по дві людини на один день. Їжа готується на вогні, або газових пальниках, все залежить від туру.
 • За скільки часу краще бронювати похід ? +

  Краще бронювати завчасно, якщо у вас не виходить піти в похід, нічого страшного, маєте право піти в похід на наступні заплановані дати. Або вибрати інших похід за ідентичною ціною чи доплатити та піти в більш дорогий тур.
 • Чи буде складно в першому поході ? +

  Все залежить від вашого рівня фізичної підготовки, якщо він середній, проблем виникати не буде. Як правило важко в перший день походу, частіше саме на нього припадають різкі навантаження з набору висоти. Ми завжди рекомендуємо туристам готуватися до походу заздалегідь, дієвий спосіб це біг, мінімум раз на два дні по 3-5 км.
 • Як і скільки будемо спати ? +

  Спати будемо в наметах, він виконує роль захисної споруди від погодних умов. Індивідуально кожен спить в своєму спальному мішку, температурний ліміт якого відповідає комфортному проживанню для даних умов туру. Для ізоляції під спальний мішок кладемо ізоляційний матеріал «Каремат»
 • Похід завершено, де переглянути фото та відео ? +

  Після завершення походу, кожен учасник отримає посилання на фото та відео матеріал, де зможе переглянути світлини та викласти їх до мережі. Будемо вдячні за використання клубного хештегу #club_wanderer на своїх фото в соціальних мережах.
 • Навіщо треба піти в похід ? +

  Гори "затягують". Якщо ти ніколи у них не ходив - піди. Якщо підкорив яку-небудь вершину, але тобі не сподобалося - ще не настав час. Якщо ти вже у них закоханий, то нас зрозумієш. Гори дають відчуття спокою Навіть у маленькому місті можна втомитися від шуму і метушні. І від них не сховаєшся ні за навушниками з голосною музикою, ні у квартирі із зачиненими вікнами і дверима, ні на річці чи у скверику. Шум міста все рівно тебе переслідує. А у горах навіть у повітрі відчувається запах волі та відпочинку для душі й розуму.
 • Мій перший похід, що робити ? +

  Перше що переслідує людину яка хоче піти в похід, це страх. Десятки питань які бігають в голові: як нести рюкзак ? що будемо їсти ? як спати в наметі ? де ходити в туалет ? Це нормальна реакція будь-якої людини. Тому перше що треба робити, не хвилюватися і довіритися команді клубу «Wanderer», ми допоможемо вам і зробимо ваш відпочинок незабутнім.
 • Питання політики, релігії та раси ? +

  Наші тури – це місця без політики, релігійних та расових питань. Все що нас об’єднує це гори та відпочинок, про це і поговоримо.
 • Питання мови, комунікація в поході ? +

  Наші гіди розмовляють українською, російською та англійською мовами, деякі з них знають декілька додаткових мов.
 • Необхідне спорядження ? +

  Все необхідне спорядження описане в «Підготовка до походу». Специфіка спорядження залежить від вибраного вами туру. Також ви отримаєте безкоштовну консультацію гіда з приводу підбору, купівлі чи прокату необхідного спорядження для вашого туру в будь-який момент підготовки.
 • Гігієна в поході ? +

  В теплий період часу можна купатися в гірських річках та озерах, в прохолодний час використовується практика нагрівання води і купання теплою водою. Вмивання та чищення зубів можливе біля будь-якого джерела з водою. В деяких турах, робимо імпровізовані бані. Добре що вже 21 століття і в продажу маємо велику кількість різних вологих серветок, якими за короткий час можна привести тіло в чистоту.
 • Хто такий гід ? +

  Це людина яка відповідальна за ваш відпочинок під час туру від нашого клубу, вона забезпечує комфорт, безпеку та відповідальна за вирішення питань які виникають в ході проведення туру.
 • Яка вага рюкзака в стандартному поході на тиждень ? +

  Вага рюкзака при відправлені з дому не повинна перевищувати 12-13 кг для чоловіків і 10-11 для жінок, при зустрічі з гідом вам буде додано харчування в середньому 3-3,5 кг, а також групове спорядження, його розподіляємо серед чоловіків. В поході маємо вагу 18-20 кг для чоловіків і 15-16 для жінок.
 • 1

Не знайшли відповіді на своє питання?

Якщо у вас виникли додаткові питання, прохання написати нам на Е-mail club.wanderer.ua@gmail.com, або скористайтесь формою зворотнього зв'язку на сторінці Контакти нижче.

Контакти