Західні Горгани

Західні Горгани - найбільш дикий куточок Українських Карпат. Тут не зустрінеш багато туристів які постійно  бігають вниз і вгору. Горгани це спокій, насолода і гірські види. Безмежні «моря» жерепа і величезні дубові гаї, саме такі особливості роблять ці місця неймовірно мальовничими.

Маршрут походу:
с. Мислівка-пол. Німецька-г. Яйко-Ілемське (1679 м) -г. Молода (1724 м) -г. Грофа (1748 м) -г. Попадя (1740 м) -с. Осмолода
Кілометраж: 61 км
Складність: середня
Тривалість: 5 днів + 1 день запасу
Приєднуйтесь - Ви будете в захваті!
Ціна 2000 грн
Дати  28.04.19-03.05.19
З Києва 27.04.19, в Київ 03.05.19 під вечір, 04.05.19 зранку
У вартість входить:
✔ харчування в поході (готуємо разом)
 ✔ послуги інструктора
✔ групове спорядження, навігаційний набір (gps-навігатор, карти)
✔ групова аптечка
✔ проїзд по маршруту
✔ сертифікат про проходження маршруту
✔ фотозйомка Ваших пригод
У вартість не входить:
✔ ЖД квитки
✔ особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі).

1-й день

Після довгої дороги ми відразу потрапляємо в казкові ліси Горган. гірською стежкою, що в'ється серед ялин, ми вийдемо на полонину Німецька. Саме тут ми будемо насолоджуватися першим заходом сонця в горах.

2-й день

У цей день ми піднімемося на найвищу вершину, самого важко-доступного хребта Аршиця. Насолодившись неймовірно красивими панорамами Горган, йдемо до наступної вершини. А далі, потрапляємо в світ жерепа (гірської сосни). Наступну частину переходу будемо рухатися по морю жерепа і під вечір дійдемо до полонини Солотвинка, тут і буде наша  друга ночівля.

3-й день

На третій день ми будемо насолоджуватися панорамами дикої природи Горган з вершин гір Молода і Грофа. Саме останню вершину називають «королевою Горган». Кажуть, що вона має магічну силу. Якщо при підйомі на вершину думати про рішення якоїсь життєвої проблеми, то обов'язково в голову прийде правильне рішення.

4-й день

На 4 день нашого походу ми ще більше  зайдемо в дикі Горгани.

Саме тут є місце, де можна відчути себе наодинці з природою. Виходимо на вершину гори Попадя. З цієї гори відкриваються незрівнянні панорами Горган і не видно жодного населеного пункту - тільки Ви і гори. Ставимо табір на березі швидкої Горганської річки в оточенні величних ялин .По бажанню можна буде скупатися в гірській річці.

5-й день

В останній день нашого походу по Західним Горганам ми пройдемо вздовж гірського потоку, який впадає в найчистішу річку Лимницю. Долиною цієї річки ми дійдемо до села Осмолода. Ось і кінець нашого походу по Горганам.

Незнайомі раніше люди стали однією командою, хтось знайшов нових друзів, хтось цікавих співрозмовників, а хтось знайшов себе, адже гори змінюють нашу свідомість, очищають розум і душу, наповнюють живою енергією, яку накопичували тисячі і тисячі років.