Українська пустеля Олешківські піски

Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі. Складаються із безмежних барханів (тутешні мешканці називають їх «кучугурами»), висотою близько 5 м, і негустою рослинністю. Дніпровські піски існували здавна, але Олешківська пустеля у нинішньому своєму вигляді з’явилися порівняно недавно: через випасання величезних отар овець у ХІХ ст., які знищили траву, звільнили піски, а вітрова ерозія дала їм можливість розширюватися

Маршрут: м. Херсон - Олешківські піски - м. Херсон
Тривалість 2 дні
Складність: Середня
Дати: 25.05.19 - 26.05.19
Вартість: 1200 грн
У вартість входить:
* Послуги гіда
* Харчування на 2 дні походу
* Групова аптечка
* Групове спорядження
* Купівля квитків
* Фото з походу
* Подарунок від клубу
* Трансфер Херсон - Олешківські піски - Херсон

У вартість не входить:

* Жд. квитки
* Особисте спорядження (Рюкзак, спальник, каремат, намет чи місце в наметі)

1-й день

На ранок прибуваємо в Херсон. Далі трансфер до початку маршруту. Перед стартом відвідаємо магазин де купимо чогось солоденького та всього що душа бажає. Снідаємо та рушаємо на зустріч пригодам. Сьогодні пройдемо близько 7 км по царству пісків, після цього встановлюємо табір та відпочиваємо. Готуємо вечерю, та обговорюємо цікавості дня за вечірнім багаттям.

2-й день

Зустрічаємо світанок сонця над пісками, снідаємо та робимо перехід 7 км, зупиняємося на обід, фотографуємося та починаємо рух в напрямку виходу з пустелі. Далі трансфер до Херсону та поїзд на Київ та інші міста.